Logo Klubu

  Klub studentů jaderné chemie


Seznam kontaktů    Fotky

Vítejte na stránce klubu, který vzniknul z iniciativy studentů jaderně chemického inženýrství na Katedře jaderné chemie FJFI ČVUT v Praze, protože měli pocit, že se moc neznají se svými o pár let staršími kolegy a už vůbec s těmi mladšími. Účelem klubu je proto sdružovat studenty jaderné chemie od prvních ročníků bakalářského a magisterského až po poslední roky postgraduálního studia. Cílem tohoto sdružování ať je tvorba kontaktů a přátelských vztahů mezi různými "generacemi" studentů v dobré víře, že na nich může každý pozitivně profitovat - minimálně ziskem nových známých a přátel.

První činností klubu je schraňování kontaktů na jednotlivé studenty JCh na těchto webových stránkách, aby byly k dispozici pro každého, kdo by se potřeboval s někým dalším spojit a nevěděl jak.
Druhou činností klubu je pořádání srazů všech studentů jaderné chemie v nějakém příjemném prostředí, kam se všichni vejdou a kde si budou moci všichni dlouze popovídat o všem, o čem budou chtít, s lidmi ze stejného oboru. Na srazu se samozřejmě budou získávat kontakty pro tuto stránku, aby byla vždy co nejvíce kompletní, ale to bezesporu nebude jeho hlavní náplní, spíše formalitou.
Třetí činností je podpora organizace činností jiného charakteru, než jsou večerní srazy, například výletů do pražského okolí, za účelem fyzického a kulturního vyžití.

Iniciátoři vzniku klubu si nepřejí nikoho do činnosti klubu nutit, přesto si myslí, že se nejedná o nikterak nepříjemnou či nepřirozenou aktivitu a vřele ji doporučují. K aktivitám klubu zvou nejen studenty jaderně chemického inženýrství FJFI, ale i studenty JCh z Přírodovědecké fakulty UK v Praze.
Seznam kontaktů
z posledního srazu - 10. října 2004
Boris Andrisborak(a)post.sk3. ročník
Michal Andrlíkandrlik.m(a)seznam.cz4. ročník
Denis Andykstoya(a)mail.ruRusko
Milan Buňatabunatam(a)seznam.cz4. ročník
David Dobrevdobrera(a)seznam.cz3. ročník
Josef Děngej.denge(a)centrum.cz1.ročník
Marek Fikrlem.fikrle(a)sh.cvut.cz5. ročník
Ota Fišeraotaf(a)centrum.cz1. ročník (doktorský)
Pavla Hejnováp.hejnova(a)fikrle.comabsolvent
Hana Chaloupková   chaloupkovah(a)centrum.cz  3. ročník
Jan Kameníkjan.kamenik(a)fjfi.cvut.cz2. ročník (doktorský)
Veronika Kleinovákleinovav(a)seznam.czabsolvent
Michal Klaudym.klaudy(a)sh.cvut.cz?
Franta Klímekf.klimek(a)seznam.cz1. ročník
Michal Křenekmikos(a)sg1.cz1.ročník
Petr Kovaříkpetr.kovarik(a)sh.cvut.cz4. ročník
Helena Kubaštováh.kubastova(a)sh.cvut.cz2. ročník (doktorský)
Jano Mihalíkblynx(a)atlas.sk4. ročník
Lukáš Minaříkfrankhorrigan(a)seznam.cz1. ročník
Soběslav Neufusssneufuss(a)seznam.cz4. ročník
Zuzana Nováčkovázuzi6(a)centrum.czabsolvent
Pavel Noseknosekpavel(a)seznam.cz4. ročník
Jan Pejchalpejchalj(a)centrum.cz1. ročník (doktorský)
Martin Přečekmartin(a)precek.cz4. ročník
Daniel Seifertwilloughy(a)cmail.cz 
Ondro¹ Sobeklusoba(a)seznam.cz3. ročník
Matěj Velickýskiorh(a)seznam.cz3. ročník
Jakub Višnákjakub_jkv(a)quick.cz1.ročník
Tomáš Zubovfang(a)email.cz3. ročník?
¹) Jméno Ondro se neskloňuje a vzniklo gramatickou perverzí jména Lukáš.

Fotky
Následující digitální fotografie jsou zmenšené. Po kliknutí na obrázek se vám zobrazí větší velikost 640x480 pixelů, ktará ovšem vznikla z původní fotografie redukcí pro web. Chcete-li úplně originální fotografie (2048x1536 pixelů), kontaktujte jejich autora.

Výprava na hrad Valdek - 17. duben 2004

Skupinová fotka
Skupinová fotka výpravy:
Zleva počínaje stojí Honza Kameník, Ondro Sobek, Hanka Chaloupková, Tomáš Zubov, Honza Pejchal, Dan Seifert a Jano Mihalík.
Dole klečí fotograf výpravy Martin Přeček

Cesta vlakem do města Jince Doplňování zásob v místní ¨sámošce¨ Vyrážka! Panuje dobrá pochodová nálada Honza Kameník odborně uvolňuje zasypaný vstup do podzemních skladů zbraní Po objevu střeliva vyhlašuje Honza Kameník šiškovou válku Válka je absolutní, bojují i ženy (žena - Hanka) Válka pozastavena, je třeba pokořit kopec Kopec pokořen, vítězové slavnostně rozbalují a pojídají čokoládu Honzy Pejchala Objev obrněné fauny Konečně cíl výpravy - hrad Valdek Ani ten se však nedá lehce pokořit - vede na něj jen chatrná lávka Kamzík Jano se však nedá odradit ani jeho vysokými zdmi Sloužila valdecká věž jako silo pro jaderné mezikontinentální střely? Ondro nalézá vnitřní nádvoří Dan dává odpočinout svým nohám Na nádvoří je určitě zakopán poklad; ale kde? Z vrcholu hradu je vidět daleko do kraje Při cestě od hradu je třeba překonat potok, Honzův pokus využít přírodní lávky nevyšel. Nové zjištění - voda je mokrá!  Spatřili jsme cestou na vlak do Hořovic mimozemské vesmírné plavidlo? Konzumace posledních zásob na Hořovickém nádraží